Рибоохоронці просять поки що не ловити щук, випущених напередодні у Житомирське водосховище

Рибоохоронці просять поки що не ловити щук, випущених напередодні у Житомирське водосховище

Зранку там, де ще вчора відбулося зариблення Житомирського водосховища, працівники патруля помітили рибалку. Об этом сообщает amurburger.in.ua со ссылкой на СМИ.

Громадянин за допомогою спінінга зловив щуку. Вага екземпляра становила близько 200 грамів. Тобто, це та сама щука, яку вчора було вселено. Рибоохоронці ввічливо попросили випустити рибу назад та пояснили чому, — пише на своїй сторінці у Фейсбук Житомирський рибоохоронний патруль.


Відомо, що вселена у водойму риба знаходиться на тому самому місці (тобто не розходиться по водоймі) близько двох тижнів. Так відбувається адаптація до нових умов існування. У цей період її дуже легко зловити, адже вона дезорієнтована.


Тому патруль просить громадян з розумінням поставитись до проблеми та не ловити поблизу місця вселення.


Рибоохоронні патрульні проводять цілодобове патрулювання Житомирського водосховища, адже ця водойма вже втретє зариблювалась цінними видами риб (вселено близько 15 тонн).


Будьте відповідальними! Давайте збережемо цінні природні ресурси нашої водойми!Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/riboohorontsi-prosyat-poki-scho-ne-loviti-schuk-vipuschenih-naperedodn-10962687.html”

ТОП новости

Вход