Світовий розробник мобільних ігор відкрив офіс у Рівному

ІТ-кластер Рівненщини активно розвивається.
Рівненська ІТ-компанія Zagrava Games злилася із топ-5 розробником мобільних ігор у світі ірландською компанією Playrix. Як наслідок, компанія відкрила у Рівному новий сучасний офіс для понад 60 працівників.Привітати ІТ-кластер Рівненщини із цією непересічною подією завітав і голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Їхня історія успіху надихає. Іноземці вірять у наших фахівців і вважають рівноцінними партнерами. У нас з’являються нові робочі місця, в т.ч. для студентів-програмістів. Вони платять мільйонні податки, працівники мають «білу» зарплату. Саме так повинно бути у кожній галузі. Сьогодні Zagrava Games — живий приклад глобальної соціально відповідальної компанії поруч з нами», — прокоментував Віталій Коваль.

Довідка

У Рівному Zagrava Games працює майже 10 років. За цей час команда розробила близько 50 мобільних та комп’ютерних ігор.

Playrix — міжнародна компанія з центральним офісом у м. Дублін (Ірландія), що має працівників у 22 країнах та входить у п’ятірку найбільших мобільних розробників світу. Серед топових продуктів — Township, Fishdom, Gardenscapes, Homescapes, Wildscapes. В ці ігри щодня грає кілька мільйонів людей в усьому світі.

Джерело статті: “http://ogo.ua/articles/view/2019-11-03/103071.html” Об этом сообщает zagolovki.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход