Архітектори створили фалоімітатори у вигляді хмарочосів (фото)

Фото: Wolfgang & Hite Об этом сообщает top100.in.ua со ссылкой на СМИ.Архітектурна студія Wolfgang & Hite створила силіконові фалоімітатори та анальні плаґи у вигляді хмарочосів нового кварталу Гадсон-Ярдс на Менгеттені, повідомляє Dezeen.

Таким чином автори вирішили докинути й свою крихту до критики контроверсійної забудови, що розкинулася на 11 гектарах на місці колишньої промислової зони.

«Мастурбація – чудова метафора для нової хвилі забудови Нью-Йорка», – пишуть вони.Секс-іграшки зроблено у масштабі 1:1200, і кожна іграшка пропорційно відповідає певній будівлі. Деякі фалоімітатори сягають дев’яти сантиметрів завширшки та 30 сантиметрів завдовжки, вже не кажучи про складну форму, тобто призначені для просунутих користувачів.

Фото: Wolfgang & HiteУ формі нещодавно добудованого Vessel зробили анальну затичку завширшки майже чотири сантиметри. У новому кварталі ця споруда покликана відігравати роль громадського простору, але численні критики вважають, що вона такою не є насправді.

«Хмарочос» також писав про критику, на яку наштовхнулася забудова Гадсон-Ярдс. Загалом критики вважають це неінклюзивним комерціалізованим простором і класичною gated community (закритою спільнотою).

Анальний плаґ у формі Vessel. Фото: Wolfgang & HiteУсі іграшки можна розмістити на спеціальній платформі таким чином, що вони утворюватимуть макет кварталу Гадсон-Ярдс.

Архітектори нагадують, що хмарочоси належать до фалічної архітектури, про яку, зокрема, можна почитати у Вікіпедії.

Фото: Wolfgang & HiteСекс-іграшки у вигляді хмарочосів є прототипами і не продаються. Але два таких набори архітектори надіслали департаменту плануванню Нью-Йорка та голові компанії-забудовника Гадсон-Ярдс.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/05/arhitektory-stvoryly-faloimitatory-u-vyglyadi-hmarochosiv-foto/”

ТОП новости

Вход