Романа Вірастюка посмертно нагородили орденом за заслуги


Відомого спорстмена з Івано-Франківська Романа Вірастюка посмертно нагородили “Орденом за заслуги третього ступеня”. Об этом сообщает pig-n.info со ссылкой на СМИ.

Про це 1 жовтня повідомив його брат, прикарпатський богатир Василь Вірастюк:

“За підписом Президента України Володимира Зеленського, мій старший Брат Вірастюк Роман Ярославович нагороджений державною відзнакою “Орден 3-го ступеня за заслуги” який був присвоєний йому посмертно. Любимо і пам’ятаємо тебе Романчику”, – йдеться у дописі.

Василь Вірастюк розповідає, що за життя його брат завжди був гіперактивним як спортсмен. Він також зазначає, що Роман Вірастюк, будучи начальником управління у справах молоді та спорту Івано-Франківщини, ніколи не залишався осторонь проблем спортсменів області, умов їхньої підготовки до міжнародних стартів, та навіть вирішення побутових проблем.

“Перебуваючи на посаді Начальника департаменту олімпійських видів спорту при Міністерстві молоді та спорту України (2015-го по 27.07.19р.) завжди по справедливості та за законом (статутам Федерацій) приймав рішення! Звісно, Роман ще за життя заслужив багато нагород, але ніколи за себе не попросив би, швидше переймався долею та проблемами інших“, – написав Василь Вірастюк.

Нагадаємо, що відомий прикарпатець, бронзовий медаліст чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, директор Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту помер 27 липня, на 51 році життя.

Роман боровся за життя два тижні – після термінової і дуже складної операції на серці (аневризма і розшарування черевної аорти). На жаль, його серце цього не витримало.

Романа Вірастюка поховали на Алеї слави в Чукалівці. Також, франківці пропонують назвати його іменем одну з вулиць міста.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/romana-virastyuka-posmertno-nagorodyly-ordenom-za-zaslugy/”

ТОП новости

Вход